Zábava na svatbě musí být

Všechno už je zařízeno, nakoupeno, zamluveno, připraveno… nezapomněli jste ještě na něco? Máte připravenou zábavu pro své hosty?
Než začnete tvrdit, že svatba je přeci o lásce a všichni přítomní se samozřejmě bavit budou, protože máte zamluvenou super kapelu, chviličku se zamyslete.
Představte si, že jste na svatbu pozvaní. Obřad je nádherný, všechno pěkně klape, výzdoba je dokonalá a vám se dojetím rozmazává řasenka… Hostina je výtečná, servis perfektní, všechno pěkně odsejpá. Někde mezi tím a/nebo potom je však škvíra. Chvíle, kdy se čeká.
Na co? Na nevěstu s ženichem, až budou hotoví s focením, které může trvat klíďo píďo i dvě hodiny. Na to, až muzikanti začnou hrát. Na to, až bude tma/budete mít v krvi dost vína, abyste se osmělili a šli to roztočit na parket. Na to, až se ugriluje prase.
Ano, tohle se stává. A ne výjimečně, tyhle prázdné minuty tam prostě vždycky jsou. Na vás je, abyste je vyplnili.
Nebo snad chcete, aby na vaší svatbě hosté umírali nudou?
To, že máte pod pípou bezedný sud piva a nejlepší kapelu v kraji totiž zábavu nezaručí. Proto mějte v zásobě kopec aktivit, kterými se všichni zabaví, budou veselí a potom budou říkat, že vaše svatba byla ta nejlepší na světě. Nemusíte pořádat hromadné soutěže, tomboly a tanec s balonky (i když i to má něco do sebe).
Připravte na zahradu obří jenga kostky, dětem pronajměte skákací hrad nebo jen přineste hromadu skákacích balónů a kruhy hula hoop. Šachy, kriket, badminton a dostatečně volný bazén k dispozici také udělá své.
Ale hlavně – bavte se i vy a jděte ostatním příkladem.

FUN1 FUN2
Zdroj: BsB Pinterest

Užívejte!
Lucie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *