Svatební šaty do 6 000 Kč

Pokud se vám podaří v České republice objevit svatební salon, ve kterém se od doby někdy krátce po revoluci nezměnily pouze záclony a prodavačka a ve kterém zároveň nechtějí za třídenní zapůjčení šatů polovinu vašeho platu, jste šťastná nevěsta. Dejte mi vědět, kde najdu takový salon s perfektním servisem, ve kterém milý personál předvádí jedny dechberoucí svatební šaty za druhými a nesnaží se vám přitom namluvit, že ten vyztužený korzet, který vám tak úplně nesedí, a obrovská spodnička s kovovými kruhy, se kterou tak akorát přemýšlíte nad tím, jak s ní půjdete na záchod. Moc ráda ho poznám.
Jestliže ani ve vašem okolí takový salon není, máte ještě dvě možnosti – nechat si ušít svatební šaty na zakázku (a doufat, že najdete šikovnou švadlenu, která se nebude jen striktně držet šablon z Burdy a dokáže ušít přesně to, co si vymyslíte), nebo si koupit v konfekci.
A právě na tuhle možnost jsem se protentokrát zaměřila. Mám sice oblíbenou návrhářku u nás v Liberci (Valevska), ale někdy je prostě jednodušší koupit si šaty přes internet a maximálně si je nechat upravit. Vybrala jsem pro vás 5 svatebních šatů za méně než 6 tisíc korun ze svých oblíbených eshopů Asos a Shop Ruche, jistě v nich najdete ale i další šaty, do kterých se zamilujete.
Máte svůj oblíbený eshop? Podívejte se, jestli se v jeho katalogu neskrývají nějaké „ty pravé ořechové“ jako pro Popelku. Vyfiltrujte si barvu, kterou chcete (nemusí to být jen bílá) a začněte lovit – ne vždy je totiž pro svatbu vhodné jen to, co má přívlastek svatební. To navíc bývá jen kvůli tomu označení zbytečně předražené.

SHOP RUCHE
BsB_svatební šaty 1
California Dreaming Dress, cca 4 000 Kč

BsB_svatební šaty 2
Lilia Striped Organza Dress, cca 2 400 Kč

ASOS
BsB_svatební šaty 3
Bridal All Over Embellished Cami Maxi Dress, cca 5 700 Kč

BsB_svatební šaty 4
Chi Chi London Bridal Tulle Maxi Dress, cca 2 500 Kč

BsB_svatební šaty 5
Iridescent Flutter Sleeve Maxi Dress, cca 5 700 Kč

A kde lovíte vy? Podělte se s ostatními nevěstami na Facebooku

Užívejte!
Lucie

3 Komentáře

  1. Výborný článek. Přesně takové šaty už pár měsíců hledám. Je hrozná škoda, že nemají moc podobných šatů i v běžných obchodech. Jediné, kde se občas dá najít skvost vhodný jako svatební šaty, je Mango, ale jinak je to bída. Snad se to jednou změní. :-)

    1. Ano, v kamenných obchodech se u nás bohužel takové šaty v podstatě najít nedají… Také doufám, že se to změní. Zatím nám nezbývá, než se spokojit s nákupy online a riskovat reklamace. Ale i tak jsou naštěstí možnosti daleko širší než dříve :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *