3x ROCKOVÁ SVATBA

Při plánování své svatby se nemusíte inspirovat jenom současnými trendy. Koukněte taky trochu do minulosti – prolistujte stará rodinná alba a půjčte si třeba jen malý detail ze svatebního dne vaší maminky nebo babičky. Proč hned zavrhovat kytici z karafiátů, ohromný záclonovitý závoj, perlovou čelenku, síťovanou krajku nebo sukni pod zadek?
Vybrala jsem pro vás tři svatby rockových ikon a myslím, že právě nevěsty na těchto starých fotkách jsou ty, které si zaslouží být následovány ještě mnoho dalších generací…

MICK & BIANCA JAGGER
BsB_throwback_2

Miluju tuhle fotku. Nádherná Bianca s odvážně rozhaleným blejzrem (ke kterému měla dlouhou sukni) a širokánským kloboukem, rozjařený ženich Mick a lahev dobrého šampaňského. Tomu říkám stylová rocková svatba se vším všudy, hlavně, že je veselo.

JOHN LENNON & YOKO ONO
BsB_throwback_1

Jedni ji nenávidí, druzí milují. Mně je celkem fuk, jestli se kvůli ní Beatles rozpadli, nebo ne, já miluju její styl. Dokonalá. Dneska by na nevěstu v bílých teniskách, podkolenkách, kraťoučké sukni a klobouku koukal každý skrz prsty. Ale proč, vždyť je úplně parádní! Yoko si tady nehraje na žádnou paničku, princeznu nebo vílu a svatba nesvatba, prostě je sama sebou.

PETRA JANŮ & MICHAL ZELENKA
BsB_throwback_4

Česká královna rokenrolu taky nikdy nebyla zrovna sladká princeznička a ani ve svatební den nezapomněla, kdo je. Takže žádné tradičně bílé šaty, ale pěkně sukně do pasu a krátký top, dívoké vlasy a skromná kytička k tomu. Nevěsta, která by i dneska byla považována za módní ikonu. Ano!

Užívejte!
Lucie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *