Insta Inspirace #5

Myslím, že nadešel ten správný čas pro další inspiraci ze světa Instagramu. Počet jeho uživatelů se v Česku totiž stále zvyšuje a prý už dávno převýšil počet aktivních českých uživatelů Twitteru. Já jako milovnice sociálních sítí všeho druhu používám (a užívám si) obojí a to jak pro potřeby blogu BsB, tak pro osobní účely. Přiznávám se bez mučení, je to opravdu závislost, která snadno odvádí od skutečných povinností a nutí k prokrastinaci, se kterou neumím bojovat. No jo, ale když to se nedá. Tohle je pěkné, tohle taky, tohle je zase vtipné a trefné a… no páni! Už tři hodiny nic nedělám?!
Co naplat, moderní doba si žádá svou daň v podobě času, ale zase nám nabízí nepřeberné množství možností. A jednou z nich je právě ta bezedná studnice inspirace, která se nikdy nevyčerpá, i když jí stále nemáte dost.
A jakéže další instagramery jsem pro vás vybrala, protože z jejich účtů můžete nápady volně čerpat a nenabažit se jí?
Návrhářku svatebních šatů Emily Riggs, jejíž tvorbu si zamiluje každá něžná duše. Italské hedvábí a francouzská krajka, to je její. Dále účet její krajanky z Portlandu, Kae Yelchaninov, která patří do sesterského designérského dua Kae & Ales, které se mimo jiné zabývá stylizací svateb. Inspiraci z oblasti líčení a úpravy vlasů zase najdete v The Beauty Department. No a na závěr tu máme ještě úžasnou umělkyni Maybelle Imasa, která se zabývá kaligrafií. Od té by chtěl nadepsat svatební obálku snad každý, úžasné!
InstaInspirace
@emilyroseriggs / @kaeyelch / @thebeautydept / @maybelleimasa

Jaké jsou vaše oblíbené instagramové účty? Podělte se!

Krásný den.
Lucie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *