svatební inpirace
·

Inspirace: Edgy Rock’n’roll svatba

Jsem nadšená, že vám můžu přinést tuhle novou, hodně originální svatební inspiraci v podzimních barvách. Poslaly mi ji sestry Denisa a Adriana ze svatební agentury WeddingSisters a mě uchvátila na první pohled. Samozřejmě i touhle nádhernou modelkou-nevěstou, která svým vzhledem skvěle zapadá do celého konceptu.
Zpočátku to prý ale vypadalo, že se focení tohoto editorialu nakonec neuskuteční. Organizátorky sice uchvátil nově otevřený prostore Endorfin, ale odrazovaly je komplikace, které jsou s focením spojené. Pak se k nim ale nadšeně přidali fotograf Tomáš Vachuda a make-up artistka Tereza Dadová a bylo rozhodnuto. Od začátku měli všichni čtyři pro svůj editorial, ve kterém se inspirovali rock’n’rollem, podzimem a egdy twistem, představu netradiční nevěsty v koženém křiváku. Když se pak seznámili s Míšou a jejím přítelem Martinem, okamžitě věděli, že jsou pro editorial ti praví. Oba si focení moc užívali a musím říct, že na fotkách je to poznat. Originální vizi pak dokázaly ve své práci zachytit i floristka Caitlin (Američanka žijící v Praze), tvůrkyně šatů Kaya a také Markéta ze Svatby na papíře se svými tiskovinami. Všimněte si třeba toho úžasného detailu v podobě verše z písničky Johna Legenda na svatebním oznámení!
Tohle je podle mě opravdu skvělá svatební inspirace… Obzvlášť, pokud máte rockovou duši!

svatební inpiracesvatební inspirace svatební oznámení

Foto: Tomáš Vachuda / Koncept: WeddingSisters / Šaty: From Kaya with love / Make-up: Tereza Dadová / Henna: Michaela ZbrojováKvětiny: Caitlin E. Pohle Floral ArtTiskoviny : Svatba na papíře / Dort: Pečeme na to / Šperky: Hana Polívková / Slavobrána: Krasobrány

Prostor: Endorfin, Praha

Modelka: Michaela Zbrojová
Model: Martin Les

Užívejte!
Lucie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *