Tip na originální snubní prsteny

Nedávno mě oslovil designer Ondřej Basler, jestli bych nechtěla na BsB napsat o jeho prstenech. Když jsem si prstýnky jeho značky Helioring prohlédla, neváhala jsem. O tomhle musíte vědět! Ondra totiž spolu s několika dalšími talentovanými lidmi spojil tradiční zlatnické řemeslo s moderními obráběcími technologiemi a přišli na český trh s opravdu jedinečnými produkty – nejen snubní prsteny s unikátními konstelacemi planet. 

Kouzlo vesmíru

Nevím jak pro vás, ale mě vesmír, respektive astrologie odjakživa fascinuje. Ráda pozoruju hvězdy, hltám horoskopy a charakteristiky jednotlivých znamení a souhvězdí lva jsem si dokonce nechala vytetovat na předloktí. Proto mě tenhle nápad na prstýnky s planetární konstelací tak nadchl. Každý den je postavení planet sluneční soustavy jiné a právě tuhle jedinečnost konkrétního data umí kluci v Helioring propsat do prstenů. Datum svatby vyryté do spodní strany prstýnku má kdekdo, ale datum v podobě malých kulatých dírek v prstýnku? To už je něco jiného.

Jak to funguje

Jaké datum byste chtěli na svém prstýnku mít? Den svatby nebo narození vašeho partnera? Datum seznámení, první pusy? Zkuste si sami zastavit sluneční soustavu podle data, které je pro vás důležité. V inteligentním generátoru, který si kluci z Helioring sami vyvinuli, uvidíte unikátní postavení planet, které je založené na přesných matematických výpočtech. A tyhle minimalistické tečky/planety vám pak v přesných úhlech a výškách ve formě dírek, jamek nebo kamínků kluci přenesou na prsten z vybraného materiálu. Mě to nepřestává fascinovat! 

Tři kolekce prstýnků

Prozatím má Helioring v nabídce tři variabilní kolekce prstýnků: Cavas s dírkami, Valis s jamkami a Lumine s kamínky. U všech si můžete zvolit, zda bude prstýnek tenký nebo široký a plochý nebo vypouklý a samozřejmě zda bude vyroben ze stříbra nebo žlutého, bílého či růžového zlata. Já téhle minimalistické jednoduchosti rozhodně tleskám, protože si podle mě vybere snad opravdu každý…

 

Užívejte!
Lucie

Tento příspěvek je sponzorovaný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *