Figurky na svatební dorty

BLOG INSPIRACE

Svatební dort. To je prekérka, co?
Šlehačkový, piškotový, nepečený, marcipánový, ovocný, čokoládový, „nahý“ nebo slaný sýrový? Nízký nebo dvou či třípatrový?
No ale to hlavní – co navrch? Klasické figurky nevěsty a ženicha? Čerstvé květy? Vlaječky? Zvířátka? Iniciály, jména, nápisy? Upřímně, to rozhodování vám nezávidím. Já s tím jednou budu mít setsakramentský problém.
To jsou dilemata, to jsou dilemata… ale vlastně příjemná. Navíc dnes už nemusíte vybírat mezi ohyzdnými voskovými figurkami, které se vám v  letním horku zaručeně roztečou, a stejně ošklivými rudými marcipánovými růžičkami se zelenými lístečky. Dokonce ani nemusíte vzít zavděk figurkami, které vám nabízejí běžné cukrárny a svatební salony. Jejich rádobyvtipné šovinistické figurky, které znázorňují nevěstu tahající ženicha za nohu, to opravdu nemáte zapotřebí.Navíc v době internetu, kdy seženete už v podstatě cokoliv. Figurky na svatební dorty už dneska totiž nejsou jenom figurkami – jejich úlohu splní vlastně jakákoliv drobná dekorace, kterou si vymyslíte. Klidně i lapače snů…
Inspirujte se.
caketoppers
Zdroje obrázků: BsB Pinterest

Užívejte!
Lucie

«

»

what do you think?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: