Planeta manželství

(Hodnocení: 1)
Působení

kdekoliv v ČR, v zahraničí

Lokalita

Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Slovensko, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj

1 recenze Planeta manželství

  1. Lucie

    Věrku jsem oslovila s docela netradiční představou a chtěla jsem po ní, aby spojila retro, hippie a festival se špetkou folkloru. Nečekala jsem, že to vyšvihne na první dobrou, ale ona jo! Hned první verze našeho svatebního oznámení byla skvělá, ladili jsme pak už jen barvy a obsah, ale ten motiv – ten je tak boží, že už se těším, až bude v rámu na stěně!
    Spolupráci s Věrou doporučuju, kudy chodím, protože je to nejen talentovaná ilustrátorka s osobitým rukopisem, navíc je moc příjemná a empatická, dokáže z vás správnými otázkami vytáhnout takové detaily, o kterých jste ani netušili, že by mohly být na vašem svatebním oznámení a jako správná profesionálka poradí ohledně výběru papíru a tisku.
    Jestli se moc nevidíte v kaligrafických ani minimalistických tiskovinách a chtěli byste něco veselého a hravého přesně na míru vaší nátuře, Věra Veselá a její Planeta manželství vás totálně odrovná, přísahám!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *