Magda Blaha

(Hodnocení: 4)
Kategorie:

4 recenze Magda Blaha

 1. M+T

  Magdu opravdu chcete. My jsme ji oslovili asi 4-5 měsíců předem a byli jsme rádi, že měla v náš termín volno. Před svatbou jsme se neznali, ani nepotkali, dali jsme na doporučení od kamarádů a vše potřebné jsme s ní domluvili po videu nebo mailu. Líbily se nám její fotky, sebeprezentace a měla taky fajn recenze. Focení probíhalo přirozeně, rychle, Magda měla výborné nápady a rady a využila svých bohatých zkušeností. Do svatebního kolektivu perfektně zapadla, fotky dodala dle domluvy (možná i o něco rychleji) v krásném provedení a máme z nich pořád radost. Zachytila skutečně krásné okamžiky a kdybychom si měli vybírat opět, zvolíme právě Magdu.

 2. Iuliia

  Magda je nejlepší! Focení proběhlo skvělé s úsměvem a vůbec neunávílo manžela 😄 Moc jsme spokojení s fotkami, s časem dodání, s komunikací s Magdou! Doporučuji

 3. Kateřina

  Majda je pro mě jedna z nejlepších fotografek v republice. Její přístup je příjemně osobní a na vysoké úrovní. Už sama o sobě je velmi milá paní a fotografka maximálně profesionální. To taky potvrzuje to, že po prvním našem společném focení se z nás dokonce stali přátelé. O kvalitě fotografií a rychlosti dodání ani nemluvím. Majda dělá přesně tu práci, pro kterou se narodila. Maximálně doporučuji!

 4. Sabina

  Profesionální, kamarádský a moc milý přístup Magdy při focení. Rozhodně moc doporučuji

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *