·

Kde sehnat svatební tetovačky

Svatební tetovačky jsou hit. Psala jsem tu o nich už někdy v roce 2014 a od té doby se trh zase hodně posunul. Tak jsem tento článek přepsala, abyste tu měli aktuální tipy na tvůrce, kteří jednorázové tetování se svatební tematikou nabízí. Mě tenhle trend děsně baví – částečně nahradí zábavu na svatbě, protože u něj stráví část dne děti i dospělí (věřte mi, že i vaše babička si na předloktí s radostí lípne srdíčko), je to pořád ještě originální a neokoukaná aktivita, která hosty překvapí (na rozdíl od rekvizit do fotokoutku v podobě brýlí a knírů) a tetovačky vypadají dobře na ženských i chlapech.

Tetovačky

Jestli chcete mít na svatbě tetovačky s českými nápisy a romantickými a svatebními motivy, jednoznačně volte Tetovačky. Vytvořila je se svým manželem svatební fotografka Magda Blaha (původně na jejich vlastní svatbu) a je po nic teď opravdu sháňka – sama jsem jeden arch pořídila na svatbu kamarádky. Zatím mají jednoduchou svatební a barevnou folklorní/moravskou verzi s krásným ručním písmem, ale další kolekce budou přibývat. 

Kresky

Pokud netrváte na čistě svatební tematice, mrkněte na Kresky. Mají v nabídce zamilované tetovačky se srdíčky, luční nebo lesní motivy nebo barevné folklorní vzory, které budou pro moravskou nebo slovenskou svatbu naprosto perfektní.

 

Latelier Inspire

Napadlo by vás, že můžete tetovačky použít i místo obligátních vývazků s myrtou? Vyberte si u Latelier Inspire jeden z nabízených motivů, připište datum svatby a svá jména či iniciály a oni vám vytvoří hezké personalizované tetování. 

 

Zdroj: úvodní

Užívejte!
Lucie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *