·

Inspirace: Svatba v červené aneb Marsala vibes

Když mě oslovila fotografka Zuzka Diesslová s tím, že spolu s dalšími osmi šikovnými ženami chystá svatební editorial, byla jsem zvědavá. Když mi pak poslala moodboard a seznam dodavatelů, kteří se na projektu budou podílet, moje zvědavost se jen stupňovala. Bylo mi jasné, že tohle bude hodně zajímavá svatební inspirace. A pak mi poslala první fotky. PANE BOŽE! To je prostě dokonale snová, originální svatba! Upřímně, nikdy dřív bych neřekla, že svatba v červené může být takhle moc krásná. 

Aby holky dotáhly vše k dokonalosti, koncept editorialu vznikal prý už od října minulého roku. Jeho hlavním prvkem se stala neotřelá sušina a červená barva v Pantone odstínu marsala, která vzbuzuje pocit stability, hojnosti a ženskosti. Myslím, že jejich záměr vykouzlit doslova umělecké dílo, ze kterého sálá inspirace i emoce, se povedl úplně perfektně. Inspirujte se tímto kouzelným editorialem a nebojte se experimentovat, ať už jde o výběr svatebních šatů nebo místa na svatbu. Jen víc takových neotřelých nápadů na svatbu!

      

Foto: Zuzancze / Koncept: Great Moments / Dekor a inventář: Eterle / Šaty: Le Monika / Květiny a tiskoviny: Svazek / Make-up a vlasy: Martina Jägr / Šperky: By Charm Jewellery / Sladký bar: FlatWhite 

Modelka: Helena Nedorostová
Model: Michal Nedorost

Užívejte!
Lucie

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *