Nejoblíbenější piny roku 2014

První příspěvek v roce 2015. O čem by asi tak měl být?
Každý bilancuje, hodnotí rok předchozí a ovívá se seznamem novoročních předsevzetí. To já dělat nebudu. Neříkám, že tu není pár nápadů, plánů a snů ke splnění, to právě naopak. Ale nerada se pak omlouvám a vymlouvám, proč to či ono zrovna nevyšlo.
Každý z nás se ve svém životě potýká s řadou starostí, zklamání, změn a zvratů a často tak zapomíná na ty krásné chvíle a radosti, které nás provázejí stejně tak. Nezapomínejte proto na staré známé všechno zlé je k něčemu dobré.
Já si budu loňský rok pamatovat jako ten, ve kterém jsem využila každou dobrou příležitost, našla nové přátele a ti staří byli skutečně věrní (a i díky nim jsem teď mnohem spokojenější, sebevědomější a šťastnější než kdy dřív). Ale hlavně – mohla jsem trávit a trávím své dny i noci po boku (a v náruči) toho nejúžasnějšího muže pod sluncem.
To samé přeju i vám – abyste mávali rukou nad všedními problémy, nenechávali se vyvést z míry malichernostmi a neohlíželi se na to, co si pomyslí ostatní, abyste byli vděční za každý další den, mysleli pozitivně a prostě byli šťastní!
Ovšem, pokud čas od času zabrousíte na blog Budeme se brát, s největší pravděpodobností jste skutečně šťastní. Plánujete svatbu, sníte o ní nebo na ni nostalgicky vzpomínáte. Ve všech třech případech figuruje láska a to je přece ta největší magie na světě!

Abychom se od filozofování a plkání dostali k tomu, o čem tento blog je, a to jsou především svatby, přece jen si něco zrekapitulujeme. A tím něčím budou uživatelsky nejoblíbenější loňské piny pinterestového účtu blogu BsB, který najdete zde.
A jaké obrázky že v pomyslném klání zvítězily?

1. Skvělý nápad – květina do jejích vlasů a bonbon do jeho kapsy (2050 repinů, 237 lajků)
Zdroj: BsB PinterestFree People Blog

2. První tanec (83 repinů, 21 lajků)

Zdroj: BsB Pinterest, Free People Blog

3. Dvě nevěsty aneb Láska je láska (59 repinů, 15 lajků)

Zdroj: BsB Pinterest, A Vote & A Vow

4. Kytice lučního kvítí (45 repinů, 5 lajků)

Zdroj: BsB Pinterest, Free People Blog

5. Dokonalý zásnubní prsten (28 repinů, 9 lajků)

Zdroj: BsB Pinterest, Whimsical Wonderland Weddings

Příjemnou neděli.
Lucie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *