Naše svatba – Malý velký pomocník

Nasesvatba1
Naše svatba – Malý velký průvodce přípravou svatebního dne. To je název knížky, kterou jsem objevila a okamžitě a bez dlouhého přemýšlení jsem věděla, že se o ni s vámi musím podělit. Svatební sezona se totiž rychle blíží a je potřeba si všechno pěkně naplánovat. Jenže kam si své nápady, postřehy a jiné důležité věci týkající se svatby? Právě sem!
nasesvatba2
Co je na téhle knize tak zvláštního? Především to, že ji vytvořili profesionálové – svatební fotografové Zuzka a Martin z Everbay Photography ve spolupráci s dalšími špičkami v oboru. Knížka je přehledně uspořádána do sedmi kapitol, ve kterých je dostatečný prostor pro vaše vlastní plánování – sepíšete sem seznam hostů, zaškrtnete hotové úkoly, zaznamenáte důležitá telefonní čísla a data, naplánujete harmonogram a sestavíte rozpočet. Prostě všechny důležité položky na jednom místě. Kniha je navíc plná nádherných fotografií a doplňují ji také rady a tipy profesionálů. Určitě oceníte také její paperbackovou vazbu, díky níž se jistě stane vaším nepostradatelným společníkem, ať už půjdete na kafe s kamarádkou, na nedělní oběd k rodičům nebo na schůzku s vaší svatební koordinátorkou.
Nasesvatba3
No a na závěr cena. Na to, že je to knížka skutečně nádherná, moderní a designově vychytaná po všech stránkách, přehledná, praktická a vytvořená s láskou, není vůbec drahá. V eshopu Everbay Co. ji zakoupíte za krásných 390,- korun.
To za ten skvost, který se až na věky bude vyjímat ve vaší knihovničce, stojí. Jen počkejte, až vás po letech přepadne nostalgie a vy se s chutí ponoříte do vzpomínek plných svatebních příprav. Nebo vaše děti.
Nasesvatba4
podpis - Lucie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *