· ·

Inspirace: Elegantní svatba ve městě

Další krásná svatební inspirace je tady! Mám ji od fotografky Alexandry Hraškové, jejíž fotky už jste na BsB mohli vidět. Vytvořily jsme spolu totiž už tři editorialy (bohémskou městskou svatbu, rozlučku s tatérem a zimní boho svatbu v lese) a fotila také tuhle svatbu v kostele. A taky bude v létě fotit svatbu mojí kamarádky, na což se neskutečně těším!
Tentokrát vám tu představím její editorial, který nafotila se slovenskou módní návrhářkou Zuzkou, která šije nádherné svatební šaty pod značkou Yoora studio. Zuzka s Alex se znají už od patnácti a když se nedávno po dlouhé době znovu potkaly, hned se domluvily na spolupráci. Obě totiž mají podobný vkus a Zuzka by ráda své modely, k jejichž výrobě používá výhradně certifikované materiály (například bio a mírumilovné hedvábí, krajky z bio bavlny či satén z bambusového vlákna), nabídla i českým nevěstám, takže… tady to je!
Tato svatební inspirace v elegantním, uhlazeném stylu, která se fotila v zajímavých interiérech pražského hotelu Emerald (Zuzka má v jeho prostorách showroom, kde si můžete domluvit termín zkoušky), je podle mě úplně dechberoucí! Hned několik různých looků pro nevěstu a ženicha a všechny mi dokonale sedí na městskou svatbu, ať už v ulicích stověžaté Prahy, nebo třeba v Jindřichově Hradci, ve Znojmě, v Karlových Varech… taky vidíte tu procházku ruku v ruce historickým centrem? Kéž by přesně tohle vypadlo na Googlu, když zadáte do vyhledávače „elegantní česká svatba“…

Foto: Alexandra Hrašková / Šaty: Yoora studio / Šperky: 27 jewelry / Oblek: Salon Bizarre / Make-up a vlasy: Petra D

Modelka: Barbora Hodačová
Model: Dávid Vysoký

Místo: hotel The Emerald

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *