·

EDITORIAL: Nomádská boho svatba

Víte, jak by vypadala svatba Vianne z filmu Čokoláda, kdyby si brala Johnnyho Deppa? Podle mě nějak takhle. Jen by se místo koblížků podávala hromada čokoládových dortíků. Celý tenhle film je pro mě totiž přímým ztělesněním dokonalého bohémství ještě podtrženého kočovným způsobem života v moderním světě, v němž to kočování jako takové zas tak jednoduché není. Nomádskou duši a bohémský životní styl si ale naštěstí můžeme zachovat v určité podobě i dnes.
Styling dokonalé nomádské svatby zachytila brněnská parta Zaslíbeni lásce a Svatby podle Katy ve své editoriálové pozvánce na super svatební veletrh Wedding Bazaar, který se koná 12. a 13. ledna 2018 v Brně. Uplynulé dva ročníky jsem nějak minula, ale tenhle si ujít nenechám. A vy byste také neměli, protože podle toho, co jsem tak zaslechla, to bude letos opravdu pecka. 

Koncept a design: Zaslíbeni lásce a Svatby podle Katy / Foto: Opuntiaphoto / Video: Noxphotocz / Make-up a vlasy: Nikol Visage / Šaty: MOMENTY. / Květiny: SPK Dekor / Tiskoviny a popisky: Milujeme / Donuty: Mlsná holka 

Modelka: Anita Tolová
Model: Martin Frankl

Uvidíme se 12. ledna na Wedding Bazaaru? Dejte vědět, ráda se s vámi setkám.

Užívejte!
Lucie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *