7x ZAHRANIČNÍ SVATBY

Inspirace nikdy není dost, pořád to říkám. Než se ale na stránkách BsB blogu objeví další z vašich českých svateb, vybrala jsem pro vás 7 příkladů ze zahraničí, které mě fakt baví. A protože už je dnes první letní den, všechny se odehrávají venku. Klikněte na jména nad fotografiemi a prohlédněte si všechny fotky z těchto inspirativních svateb!

Lizzy a Mike
View More: http://chattmanphotography.pass.us/campmikeandlizzyView More: http://chattmanphotography.pass.us/campmikeandlizzy View More: http://chattmanphotography.pass.us/campmikeandlizzy View More: http://chattmanphotography.pass.us/campmikeandlizzy View More: http://chattmanphotography.pass.us/campmikeandlizzy
Zdroj: Free People

Tahle krásná svatba mi z nějakého důvodu připomíná trampské prostředí. Kytary, ohniště, dřevěná trampská chata a případně i kolem tekoucí řeka s vodáky. Nevěsta v netradičních svatebních šatech s odhalenými zády, jednoduchým účesem a květinovým věnečkem ve vlasech. Uvolněné, v lese, na achání…

Claire a Will
BsB_RO_5 BsB_RO_4 BsB_RO_3 BsB_RO_2 BsB_RO_1
Zdroj: Rock My Wedding

Elegantní svatba v Itálii s fešáckou kapelou, romantickými zákoutími, olivovými háji a vinicemi. Krásná usměvavá nevěsta se závojem ve splývavých sněhobílých šatech, gentlemanský ženich a veselá společnost. Tam by chtěl svatbu snad každý!

Grace a Sam
BsB_NO1_5 BsB_NO1_4 BsB_NO1_3 BsB_NO1_2 BsB_NO1_1
Zdroj: Nouba

Tahle plážová australská svatba mě dostala na první dobrou. Těhotná nevěsta v šatech s krajkou a jednoduchým účesem i kudrnatý ženich s motýlkem a puntíkovanou košilí jsou krásným sympatickým párem. Nenucená elegance a mořský vánek. Už si rezervujete letenky?

Bianca a Dan
BsB_NO2_5 BsB_NO2_4 BsB_NO2_3 BsB_NO2_2 BsB_NO2_1
Zdroj: Nouba

Všimli jste si, že za poslední rok se rozrostl počet nevěst, které místo jednodílných svatebních šatů volí sukni do pasu s krátkým topem? Tato nevěsta svůj krajkový top skvěle sladila s květinovým věnečkem a střapatou kyticí, ženich přišel v košili s krátkým rukávem a kšandami. A já padám na kolena, protože tohle je prostě super!

Courtney a Ash
BsB_HM_4
BsB_HM_5BsB_HM_3BsB_HM_2 BsB_HM_1
Zdroj: Hello May

Tradiční svatba v moderním hávu mezi vinicemi. Nevěsta v šatech s dlouhým rukávem a s dlooouhatánským závojem, prudce elegantní ženich i jeho mládenci, rudé květy, vinice a obří zahradní šachy. Tohle by vypadalo skvěle i u Znojma, nebo třeba u Mělníka, no ne?

Nina a Jon
BsB_GW_5 BsB_GW_4 BsB_GW_3 BsB_GW_2 BsB_GW_1
Zdroj: Green Wedding Shoes

Tahle ranní svatba patří mezi mé stálice, objevila jsem ji už dávno. Obřad při východu slunce a místo hostiny snídaňový piknik s koblížky a čerstvou kávou? I to je možné, stačí jenom chtít. A přesvědčit svatební hosty, aby vstávali před čtvrtou ráno…

Marta a Julen
BsB_FB_5 BsB_FB_4 BsB_FB_3 BsB_FB_2 BsB_FB_1
Zdroj: Festival Brides

Svatba s ženichem v kraťasech mě hodně pobavila. Je to originální, trochu extravagantní, ale vůbec ne nevkusné. A baví mě to! Proč taky v horkém létě nechat ženicha, aby se škvařil ve smokingu, zatímco nevěsta může lítat s odhalenými rameny? Uznávám, není to pro každého, ale jako inspirace dobré.

Tak co myslíte? Je to dost inspirace? Diskutujte pod článkem nebo na Facebooku.

Užívejte.
Lucie

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *