INZERCE

Svatební blog Budeme se brát je oblíbenou webovou stránkou se svatební tematikou, na které budoucí nevěsty hledají potřebnou inspiraci pro svůj vysněný den D. Aby byla jejich svatba opravdu nezapomenutelná, kromě inspirace potřebují také spolehlivé a ověřené svatební dodavatele. A to nejen fotografy či kameramany, nevěsty (a někdy i ženichové) hledají na internetu všechno možné i nemožné.

Pokud si myslíte, že máte co nabídnout a chcete se zařadit mezi svatební dodavatele zde na webu, neváhejte a napište mi na email lucie@budemesebrat.com a do předmětu zprávy uveďte heslo INZERCE. Napište mi, jaké služby či zboží nabízíte a nezapomeňte uvést odkaz na vaše stránky! Pokud vaši nabídku vyhodnotím jako přínosnou, do týdne* se vám ozvu, domluvíme se na podrobnostech a případně zašlu ceník inzerce. V opačném případě vám dám samozřejmě také  vědět.

Ceny inzerce jsou víceméně individuální a vždy únosné, vždycky se ale můžeme domluvit i jinak, než je uvedeno v ceníku, který je pouze orientační.

A jakže se vlastně můžete na blogu Budeme se brát zviditelnit?
Máte několik možností:

  • postranní banner ve třech rozměrech (požadované rozlišení 500×500, 500×250 nebo 500×150 pixelů)**
  • katalog dodavatelů
  • PR článek
  • rozhovor (dva typy)
  • recenze vašeho produktu či služeb
  • soutěž či slevový kupon pro čtenáře

* Tento interval je většinou mnohem kratší, ale v průběhu roku se může i prodloužit v návaznosti na pracovní či studijní vytíženost nebo v době svátků a dovolených.

** Pokud si s tvorbou banneru nevíte rady, ráda vám s ním pomůžu nebo ho za vás vytvořím.