EDITORIAL: BOHO URBAN SVATBA, ČÁST PRVNÍ

BLOG EDITORIALY INSPIRACE ZNÁTE Z INSTAGRAMU

Začátkem léta jsem se sešla s mladičkou a krásnou slovenskou fotografkou Alexandrou Hraškovou. Chtěla, abychom společně udělaly to, co já chci udělat už šest let (jo, tak dlouho už bloguju o svatbách), ale nějak jsem se k tomu doteď nedokopala. Protože chci ale blog BsB posunout ještě mnohem, mnohem dál, než je teď, už byl nejvyšší čas, takže jsem ji poslouchala opravdu s nadšením. Obzvlášť, když jsme o prvním editorialu měly naprosto stejné představy. Uvolněné, veselé, něžné, tak trochu severské, v nějakých krásných vnitřních prostorách s industriálním nádechem. 

Skvělá parta

Tým jsme sestavily perfektní. Šárka, která buduje vlastní oděvní značku a pracuje jako osobní i komerční stylistka, vizážistka Petra, která líčí a češe nevěsty i modelky, floristka Míša z Green Decor, která váže květiny z fair trade farem, od českých zahradníků a z vlastní eko farmy poblíž Prahy, drobounká Bára z Mia cakes, která peče ty nejúchvatnější sladké dorty na světě, a vousatý model Peter s charismatickým pohledem a zkušenostmi zasloužilého ženicha-modela.

Potíže

Jak se tak stává, den před plánovaným focením nám ale nastaly docela nesnáze. Původní modelka nám odpadla kvůli oparu a my nemohli sehnat jinou. Naštěstí Alexandra objevila na Instagramu okatou Kazachstánku Xeniyu, která měla takhle narychlo v neděli ráno čas a ještě k tomu nohu jako Popelka. Vzhledem k tomu, že už měla Šárka připravené šaty a boty, bylo totiž nutné, aby měla modelka podobné míry jako ta původní, aby všechno sedělo, jak má. Všichni byli z nádherné Xeniyy nadšení – byla profesionální, věděla, jak se tvářit, jak stát, kam se dívat. Ale hlavně byla jako nevěsta prostě naprosto úžasná. Dalším taktrochu problémem byl dort. Bára, která je stejně jako já z Liberce, mi v sobotu večer přivezla dort domů. Byl dokonalý, vysoký, dvoupatrový, zdobený divokým kvítím, ostružinami a fíky, v pevné krabici. A já ho měla v neděli v pět ráno vézt autobusem do Prahy. Cestu autobusem i Uberem k Alexandře přežil, ale protože měla Alexandra doma opravdu maličkou ledničku, trošku se nám po třech hodinách venku roztekl. I tak ale vypadal při focení v úchvatných prostorách kavárny SmetanaQ na pražském Smetanově nábřeží pořád skvěle. 

Posouzení výsledku v boho urban stylu je na vás. My jsme z něj všichni naprosto nadšení. Hlavně jsme si ale užili parádní dopoledne s úžasnými, srdečnými lidmi. A báječnou kávou.

Foto: Alexandra Hrašková / Styling: Šárka Strnadová / Make-up a vlasy: Petra Dianová / Šaty: Sobje / Šperky: Janja Prokic / Kalhoty, sako a košile: Leo Macenauer / Květiny: Green Decor Žižkov / Dort: Mia cakes / Designové talíře: Maria KobelovaMísto: SmetanaQ

Modelka: Xeniya Ryskina
Model: Peter Dóža 

Užívejte!
Lucie

«

»

  2 COMMENTS

 • Anina

  Je to krásný, jen trošičku studený a katalogový. Nesrší z toho ta láska, emoce, štěstí! A ten dort bych si hned dala!

  Ale gratuluju ke splnění snu! :-)

  • Lucie

   Díky! Dokud nebudeme mít reálný pár pro editorial, nikdy to nebude tak vášnivé :) Ale jako inspirace dobrý, ne? :)

what do you think?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: