Kde jsem našla bezva šperky pro nevěstu

INSPIRACE NÁKUPY

Dlouho jsem nepřidala žádný tip na nákupy, všimli jste si? Tak dneska bych tu jeden měla. Při shánění vánočních dárků jsem objevila fajn eshop BeYou.cz a nadchla mě jejich nabídka bižu za dostupné ceny, kterou určitě oceníte také, pokud sháníte třeba výrazný náhrdelník nebo náušnice ke svatebním šatům nebo třeba na ples. Mají toho v eshopu ale daleko víc, já jsem si tam třeba pořídila skvělou krajkovou podprsenku s růžemi (no jo, zabalím si ji pod stromeček…) nebo pletenou deku s králíčkem pro svou malou neteř. A taky pod svou vlastní značkou vyrábějí v Česku dřevěné motýlky, tak tu můžete rovnou nakoupit pro sebe i pro ženicha. 

Já jsem pro vás na ukázku vybrala náhrdelníky a náušnice jak v klasickém elegantním stylu, kterými nic nezkazíte, tak v řekněme glam boho stylu, které by vás možná vůbec nenapadlo si vzít ke svatebním šatům, ale když je vhodně zkombinujete, budou vypadat božsky. 

 

ŠPERKY PRO NEVĚSTU V KLASICKÉM STYLU

1. náhrdelník brena, 465 Kč / 2. náhrdelník lela, 345 Kč / 3. náhrdelník zory, 295 Kč

1. náušnice lela, 190 Kč / 2. lístky na celé ucho, 290 Kč / 3. náušnice 3v1, 290 Kč / 4. náušnice inna 155 Kč / 5. náušnice na jedno ucho, 175 Kč

 

ŠPERKY PRO NEVĚSTU V GLAM BOHO STYLU

1. náhrdelník aldonza, 350 Kč / 2. náhrdelník irella, 333 Kč / 3. náhrdelník caliopa, 295 Kč

1. náušnice s krystaly, 140 Kč / 2. náušnice gloria, 165 Kč / 3. náušnice neliss, 319 Kč / 4. náušnice se střapcem, 165 Kč / 5. zlaté kruhy, 175 Kč

Tak to jsou mé tipy, já bych si jich hned pár koupila… Mezi šperky na BeYou.cz ale sami určitě objevíte spoustu dalších krásných kousků nebo se necháte zlákat jako já, a koupíte tam úplně něco jiného, než jste původně chtěli. Třeba dárkové karty s náramkem nebo náhrdelníkem – můžete si vybrat z předtištěných karet třeba pro maminku, nebo si můžete nechat kartu potisknout podle sebe. To by byl třeba skvělý dárek pro družičky nebo pro svědkyni, co myslíte?

Užívejte!
Lucie

Tento příspěvek je sponzorovaný.

432

«

»

what do you think?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: