Svatba Simči a Víti

SVATBY VAŠE
Zase jedna svatba, která se nedržela zažitých konvencí. Simča a Víťa si ji naplánovali přesně podle svých představ a rozhodně toho nelitují. Svatbu zvládli naplánovat za čtyři měsíce a nikdo se ničím nestresoval. Nejdřív o půl druhé oběd (a nevěsta v šatech z výprodeje v Next), převlečení do svatebních šatů a poté v půl čtvrté obřad, na který nevěstu vedly dvě labradorky. Spoustu věcí si navíc nevěsta připravila sama s pomocí blízkých, třeba dekorace nebo dárky pro hosty v podobě domácích levandulových sušenek a bezového sirupu. Z fotek Ondry Valy (Bílá Černá) je poznat, že šlo o krásnou, veselou svatbu v moderním venkovském stylu, kde rozhodně nebylo třeba křečovitě se držet zkostnatělých stereotypů.
 
Slovy nevěsty: Svatbu jsme si naplánovali za necelé 4 měsíce a i přes tento krátký čas jsme vše stihli domluvit přesně s těmi, které jsme si vybrali, aby se podíleli na naší oslavě lásky. Už dlouhé měsíce před samotnými zásnubami jsme věděli, že si ten den chceme prožít hlavně v pohodě, plný lásky a úsměvů. A i tak se odvíjely naše přípravy. Vše bylo v klidu, nic jsme zbytečně nehrotili. Nejdůležitější pro nás bylo v první řadě domluvit místo a fotografa. To ostatní už byly jen detaily.
Místo jsem začala hledat ihned po zásnubách. Nicméně ani po celodenním hledání na internetu jsem nenašla nic, co by splňovalo naše představy a měli by v termínu volno. Tak jsme se jeden víkend vydali autem obhlížet místa a když jsme se už otáčeli, že jedeme na oběd, narazili na přesně to místo, které splňovalo vše: dokonalé jídlo, kamennou stodolu (galerii), skvělé majitele a přesně ten styl, ve kterém jsme naši svatbu chtěli mít. Jednu věc ze seznamu jsme měli odškrtnutou. Během toho jsme samozřejmě ladili některé detaily, jako svatební šaty nebo dekorace. 
Dalším důležitým bodem, bez něhož by se svatba neobešla, byl samozřejmě fotograf. Já jsem od mala tíhla k fotografiím a k focení a stejně tak partner, nyní už krásně řečeno manžel. Tak jsme vybírali a vybírali a kápli prostě na toho pro nás nejlepšího. Práce Ondry pro nás bylo dokonalé souznění, neuvěřitelný člověk a fotograf! 
Co se týče květin, od začátku jsem měla jasno. Na stolech luční kvítí a od skvělé brněnské floristky jsem si nechala vytvořit boží kytici, věneček a náramek na ruku. Když jsem si den před svatbou květiny vyzvedávala, bylo to poprvé, co jsem se „svatebně“ rozbrečela. Byla to totální nádhera!  
Na samotný obřad asi jen tak někdo nezapomene. K oltáři mě vedly mé dvě psí lásky a jak bylo teplo a ony unavené, během obřadu se skočily zchladit do potůčku. Alespoň to celé nebylo zase tak vážné. Legrace bylo až až. Celý den jsme si všichni krásně užili, jako nevěsta jsem nemusela nic řešit, protože jsem kolem sebe měla naprosté profesionály a byl to takový pohodový den provedený přesně tak, jak jsme to chtěli my.

Foto: Ondra Vala, BíláČerná / Šaty: Madora / Make-up a vlasy: nevěsta a maminka nevěsty / Květiny: Barbora Rous Květová Něco navíc / Dort: Děvče u plotny / Makronky a lízátka: Království makronek / Cupcakes: Meg dobroty / Dekorace: nevěsta, ženich a tým penzionu / Jmenovky na stůl: Bude Veselka / Dárky pro hosty: nevěsta a ženich
 
Místo obřadu a oslavy, ubytování: penzion Na Čechách
Počet hostů: 25
Celkový rozpočet: na vyžádání
 
Užívejte!
Lucie

«

»

what do you think?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: