Svatební tetovačky – dočasně a bez bolesti

INSPIRACE NÁKUPY

Máte rádi tetování? Líbí se vám, ale nemáte na něj odvahu, případně jste tak nerozhodní, že byste měli nejraději každý měsíc jiné?
Řešením mohou být staré známé jednorázové tetovačky, které na kůži obtisknete jen pomocí navlhčené látky nebo houbičky. A smyjete je stejně snadno – postačí mýdlo a voda. Možná si teď říkáte, co mají tetovačky společného se svatbou. Dokud na sebe nějakou neobtisknete, tak vlastně nic. V opačném případě tu jsou (minimálně) dvě možnosti.

Tatuu
Tatuu
Český eshop Tatuu nedávno přišel na trh s krásnými, roztomilými a vtipnými tetovačkami, které si ihned našly své obdivovatele. Vtipné hlášky střídají roztomilá zvířátka nebo geometrické obrazce. Obtisknout a nechat vykukovat třeba ze svatebních šatů? Ano!
Neutrální nápis, šípy nebo třeba zajíček pro štěstí vtipně a netradičně doladí váš vzhled a je jen na vás, jakou část těla jím ozdobíte. Klidně je použijte místo šperků, rozhodně upoutáte pozornost svou osobitostí. A nezapomeňte pak vaše nové „tetování“ ukázat fotografovi!

Wiley Valentine
Tattoo
Chcete se stůj co stůj vyhnout obligátní myrtě s mašličkou připnuté na prsou každého svatebního hosta? Jednou z možností, jak svatebčany sjednotit, mohou být tetovačky na míru. Tři druhy svatebních tetovaček Wiley Valentine lze doplnit o vaše křestní jména a datum obřadu. Na výběr máte ze tří druhů – dva jsou v černé barvě (nápis a šíp) a jeden je dvoubarevný – výběr barev je pak zcela na vás a vy tak můžete obrázek diamantu sjednotit s barevnou paletou vaší svatby.
Podle mě je taková tetovačka vtipnou alternativou běžných vývazků a vaši hosté se jejich aplikací na nějakou chvíli i zabaví.

EDIT 2016: Svatební tetovačky na míru vám může vyrobit také značka S kůží na trh.

Zdroj: úvodní

Užívejte!
Lucie

«

»

what do you think?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: